Stránka O mně Vás trochu navnadí do témat blogu a vysvětlí, proč jsem blog založila. Zároveň jsem se rozhodla se tu trochu představit. Nemám ráda anonymní tvorbu.

Ahoj, jsem blogerka, kterou můžete znát pod přezdívkou Inka. Tři roky jsem psala články na inkablog.cz, ale po operaci štítné žlázy jsem se rozhodla jít novým směrem. 

Blog Plný Života

Blog Plný Života je novou kapitolou života dospělé ženy, která ráda vaří a upravuje recepty podle sebe. Ráda tráví čas se svým přítelem a baví se se svými přáteli. Ženy, která ráda cestuje a zkoumá nová a nová tajemná místa. 

o mně

Pojďte se společně se mnou bavit a užívat si života plnými doušky. Protože život se má prožít!  

A co Vás se mnou čeká?

Blog Plný Života se zaměřuje na spousty věcí:

  • vaří – chutné a zajímavé recepty, které sama zkouším a upravuji dle chuti
  • cestuje – tipy na zajímavá místa a samozřejmě “lov pokladů” (geocaching)
  • testuje – recenze deskových her a různých zábavných aktivit, tipy na zábavné odpoledne i večery pro děti i dospělé, recenze kosmetiky, recenze na “hotovky”
  • tvoří – DIY tvoření kosmetiky, dekorací, dárků. Pro kutily a tvořilky všeho druhu.

O mně

Jmenuji se Sabina, na internetu mě můžete znát pod nickem Inka nebo KissOfDark. Baví mě geocaching, cestování, fotografování, líčení, tvoření a samozřejmě vaření. Ráda přestavuji byt a vymýšlím nové a nové dekorace a stylové tématické párty. Podle přátel nezkazím žádnou zábavu a neumím být v klidu. No, hyperaktivita se někde musí projevit, že?

Narodila jsem se v Ústí nad Orlicí a s rodiči jsem v dětství bydlela v Králíkách. Nyní jsem si splnila sen a přestěhovala jsem se do nádherné Litomyšle, kde zároveň pracuji jako reklamační referentka. Ušla jsem dlouhou a trnitou cestu, než se ze mě stala žena, kterou jsem nyní. Ale vše zlé je k něčemu dobré. A v životě to platí dvojnásob!

Externě spolupracuji s webem TESTADO, který pomáhá s výběrem různých produktů a hodnotí aplikace. Pokud vás zajímají mé rady, jak vybrat různé produkty od elektroniky, přes spotřebiče až po volný čas, mrkněte na mé články pro TESTADO.

Zároveň spolupracuji s firmou Faberlic – pokud vás zajímá kvalitní kosmetika, móda a doplňky stravy, můžete se obrátit na mě : )

o mně
doufám, že se se mnou budete bavit : )

Pokud máte zájem mne kontaktovat, můžete prostřednictvím sociálních sítí (odkazy v pravém horním rohu) nebo na emailu:

sabina.krejcova@centrum.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.