Zlatá krabička je dokonalý dárek
Spolupráce testuje

Dárek pro cestovatele – zlatý box na jídlo

Blíží se Valentýn a s ním i výběr dárku pro muže. Už máte dárek pro cestovatele? Pořiďte mu zlatou krabičku na jídlo.

Krabičku mi dodal eshop Forgents.cz, o kterém jsem Vám už psala. V minulém článku jsme si společně mohli připít s whiskovými skleničkami s vtipným nápisem „HALF/FULL“.

Whisky sada měla u chlapů veliký úspěch, tak jsem se rozhodla potěšit vás dalším tipem na dárek.

O eshopu:

Eshop Forgents.cz se zaměřuje pouze na mužské osazenstvo. Takže pokud chcete originální a zajímavý dárek pro cestovatele, není problém. Mě osobně zaujala sada na péči o tetování, protože sama tetování mám a vím, jaká je to starost hlavně při hojení. Ale tento eshop není pouze pro alternativní pány. Každého chlapa určitě potěší sada na mokré holení nebo prkénko na skládání triček a košilí.

zlatá krabička pro cestovatele
zlatá krabička pro muže

A na eshopu najdete mnohem víc.

Základní informace:

cena: původně 570 Kč (nyní 550 Kč)
výrobce: Gentlemen´s Hardware
materiál: hliník
rozměry krabičky: 170 x 115 x 50 milimetrů
verze: zlatá, stříbrná
co píše výrobce:

„Kovová krabička na svačinu Gentlemen’s Hardware je perfektní do školy, do práce, ale i na cestování. Vezměte si oběd s sebou a vypadejte u toho skvěle.“

Moje hodnocení:

Krabička přišla opět zabalená tak, aby nedošlo při přepravě k poškození. Jak můžete vidět na fotografii, svačinová plechová krabička byla zabalena do papírové krabice vycpané dřevitou vlnou. Takže se nemusíte bát škrábanců nebo promáčklin na hliníku.

Zlatý box byl perfektně zabalený.
Zlatý box byl perfektně zabalený.

Jak už jsem psala v úvodu, krabička je vytvořena z hliníku. A na eshopu Forgents.cz můžete vybrat mezi dvěma barevnými variantami – teplá zlatá nebo chladná stříbrná. Vzhledově vypadá krabička pěkně a kvalitně. Na vrchním víku najdete motivační nápis „The Adventure Begins“. Na boku krabičky je vyražen výrobce krabičky – tedy Gentlemen´s Hardware.

zlatý box na jídlo
zlatý box na jídlo

Krabička je velice lehká a velikostně tak akorát. Vleze se do každého batůžku nebo kabelky, ale zároveň je dostatečně velká na výbornou a vydatnou svačinku. Do krabičky se vejdou 4 toastové chleby, cereální svačinka se zeleninou pro slečinky anebo svačina pro pořádného chlapa.

stylová svačinka ve stylové krabičce pro cestovatele
na svačinku ideální

Proti vypadnutí jídla z krabičky chrání dva krajní klipy, které na sobě mají černou protiskluzovou gumu. Pokud krabičku správně zavřete, nemusíte se bát vypadnutí nebo vylití svačiny (pokud máte raději tekutější formu jako jogurty apod.).

Dva krajní pogumované klipy na zacvaknutí krabičky bezpečně chrání jídlo uvnitř.
Dva krajní pogumované klipy na zacvaknutí krabičky bezpečně chrání jídlo uvnitř.

A jaká je údržba boxu? Není určený do mikrovlnky ani do myčky na nádobí, takže se musí omývat ručně. Ale nebojte se, krabička se velice dobře a rychle myje. Takže žádný strach.

Závěr:

Kvalitní krabička z hliníku potěší určitě každého muže, který má rád drobnosti a dbá na svůj styl. Plechovou krabičku, ať už ve zlaté nebo stříbrné barvě, doporučuji všem stylovým mužům, kteří rádi táboří, cestují nebo mají rádi domácí stravu v práci.

Váš miláček může vypadat elegantně a stylově i při svačení na dobrodružné výpravě nebo výletě.

Jak se vám krabička líbí? Ocenil by něco takového váš miláček, kamarád či otec?

Líbil se ti článek?

další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.