testuje

Projekt Click and Feed aneb pomáháme zvířatům

Projekt Click and Feed jsem objevila náhodou na internetu před Vánoci a můj cíl byl jasný – rozšířit ho mezi co nejvíce lidí. Od dětství mám slabost pro opuštěná a bezbranná stvoření, kterým díky tomuto projektu můžu pomáhat každý den.

Projekt Click and Feed

Tento projekt založila Martina Hřebíková, která se rozhodla dostat do podvědomí lidí, co vše obnáší pořízení domácího mazlíčka. Právě kvůli tomu, aby předešla nechtěnému odsunutí zvířátka do útulku. S projektem se lidé vzdělávají a různými způsoby pomáhají útulkům. Vybrat si můžete sami.

Pomoct můžeš i Ty

Pomoct může opravdu každý! Ať už každodenním “virtuálním plněním” misky, nákupem v eshopu, sponzorským darem nebo proplacení vakcinace zvířátek. Způsobů je opravdu hodně.

Klikněte na tlačítko

Asi nejoblíbenější a nejpoužívanější způsob je kliknutí na tlačítko. Každodenním kliknutím nakrmíte opuštěná zvířátka v útulku. Výhoda je, že Vám tento způsob nezabere téměř žádný čas (kliknutí trvá pár vteřin) a využít ho můžou i méně finančně způsobilí lidé. Prostě pomáhat může opravdu každý.

projekt Click and Feed

Každodenním kliknutím se postaráte, aby měli zvířátka co jíst. O krmivo se stará jeden ze sponzorů projektu – značka krmiv Brit.

Myslíte si, že to nemá smysl? Omyl. Projekt už pomohl naplnit bříška mnoha zvířátkům. Každý měsíc se tento projekt dostává víc a víc do podvědomí lidí. A společně s tím, se zvyšuje i množství darovaných kilogramů granulek.

A pokud jste hlava děravá jako já, můžete si nastavit každodenní připomenutí do e-mailu, což velice oceňuji. Stačí kliknout a jste na stránce.

Projekt podporují i slavní

Do projektu se všemožnými způsoby zapojili i slavní herci, moderátoři a baviči. S projektem jsou spojena jména jako Nikol Štíbrová, Vlasta Korec nebo Miluška Bittnerová.

Útulky

Na stránce projektu najdete i seznam útulků, se kterými projekt Click and Feed spolupracuje. A není jich zrovna málo.

Soutěž

Každý měsíc probíhá na stránce i soutěž o granule značky Brit, které výherce může darovat nebo si je nechat pro svého mazlíčka. Stačí jen přidat fotku svého pejska nebo kočičky a čekat, jestli bude mít nejvíce hlasů zrovna ta jeho fotografie.

Projekt Click and feed můžete sledovat i na Facebooku (odkaz) nebo na instagramu (odkaz).

Tak co? Už klikáte?

Fotografie jsou použity ze stránky Click and Feed.

další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *