Líčíme po vzoru pinup
Krása líčení

Rychlé líčení po vzoru pin-up

Líbí se mi výrazné líčení po vzoru pin-up holek z kalendářů a pohlednic. Pin-upky byly žádané a obdivované – líbí se mi jejich styl oblékání, účesy a nejvíce líčení. Oči zvýrazněné linkami a výrazné rudé rty. To je pin-up styl!

Značku Lime Crime jsem si zamilovala hlavně vzhledově – jde o značku, která preferuje mořské panny, jednorožce, éterické víly apod. Ještě jim tam chybí kůň Pegas a je to dokonalost sama! Když mi domů dorazila matná rtěnka Lime Crime, tak jsem se rozhodla udělat rychlé líčení po vzoru pin-up girl.

Líčení po vzoru pinup s matnou rtěnkou Lime Crime
Líčení po vzoru pinup s matnou rtěnkou Lime Crime

Líčení:

Nejdříve jsem použila hydratační krém a podkladovou bázi, kterou jsem nechala vstřebat do pokožky. Poté jsem použila lehký BB krém. Jelikož jsem měla zrovna období parádní pokožky bez pupínků a dalších „lahůdek“, tak jsem nepoužila ani korektor. Stačil pouze rozjasňovač na lícní kosti, čelo a nos – opatrně a s mírou, prosím.

Na oči jsem nanesla matný oční mono stín v odstínu 7069 – jde o pleťový matný odstín. Neudělá vám žádnou barvu, ale zakryje žilky a působí jako dobrý podklad pro linku (déle drží). Linku jsem použila od essence – jde o inkoustovou linku s úzkým štětečkem. Na závěr jsem použila řasenku Miss sporty.

A teď rty! Standardně používám červenou tužku na pusu jako podklad (rtěnka pak déle drží), ale matná rtěnka Lime Crime žádný podklad nepotřebuje.

A finální krok – vše zapudrovat transparentním pudrem. A tady je výsledek:

Rychlé pinup líčení s matnou rtěnkou Lime Crime.
Rychlé pinup líčení s matnou rtěnkou Lime Crime

Použité produkty:

Pleť: hydratační krém Eveline, podkladová báze proti zarudnutí pleti Dermacol, BB krém Eveline světlá pokožka, transparentní pudr Stage Line Barcelona, rozjasňovač od Sleek

Oči: Maqpro matný oční stín (odstín 7069 pleťová matná), liquid ink oční linka od essence, řasenka Miss sporty The Miaoww look mascara

Rty: Lime Crime odstín Red Velvet

Jak se vám líbí rychlé pin-up líčení, které můžete použít i do práce nebo do školy?

další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *