chia lívance
testuje vaří

Vanilkové proteinové palačinky s borůvkami

Miluji palačinky, ale někdy nemám čas na tvorbu klasického těsta. V těchto případech tu jsou vanilkové proteinové palačinky. Znáte Chia Shake? Ne? tak nyní již ano.

Před několika lety jsem chtěla vyzkoušet keto dietu od Chia Shake. Dieta mi sice nevyšla, ale zamilovala jsem si některé Chia rychlovky, které si dělám i nyní.

Pokud máte odvahu a trpělivost, můžete vyzkoušet některou z diet od Chia Shake, ale já bohužel takovou výdrž nemám. A hlavně nevařím pouze pro sebe. Nicméně si ráda dávám některé jejich produkty k snídani nebo svačině, protože obsahují mnoho bílkovin a méně sacharidů.

proteinové palačinky

Ke snídani doporučuji vanilkové proteinové palačinky, protože jsou chuťově skvělé, mají v sobě mnoho vitamínů a živin a hlavně jsou opravdu rychlé. Pro sportovce jsou ideální i v tom, že v sobě mají mnoho bílkovin.

Já jsem ji je zamilovala.

Vanilkové proteinové palačinky

Proteinové palačinky mají velký obsah bílkovin, živin a vitamínů, takže je doporučuji při dietě nebo jako stravu při sportování.

cena: 399 Kč (10 porcí)
dostupnost: eshop Chia Shake

“Chutné proteinové palačinky si můžete připravit, během diety nebo po sportu pro doplnění bílkovin. Snadná a rychlá příprava je samozřejmostí. 1 odměrku směsi smícháme s mlékem, vylijeme na rozpálenou pánvičku s malou lžičkou oleje a smažíme pomalu pod pokličkou 2 minuty, poté otočíme a dopečeme.” (zdroj: chiashake.cz)

ingredience

na jednu porci budeme potřebovat:

  • 1 odměrku vanilkových proteinových palačinek Chia Shake
  • 150 ml mléka
  • trochu oleje
  • borůvky (čerstvé nebo mražené)
  • javorový sirup

jedna odměrka chia shake palačinek

příprava:

Jak už jsem psala – chia Shake proteinové palačinky jsou opravdu jednoduché. Stačí smíchat v shakeru jednu odměrku proteinových palačinek a 150 ml mléka a pořádně zamíchat.

Směs poté vylijeme na rozpálenou pánev, kterou jsme předtím pomazali trochou olivového oleje.

Palačinkovou směs 2 minuty smažíme pod pod pokličkou. Poté palačinku otočíme a dopečeme.

proteinové palačinky
proteinové palačinky s borůvkamy

Palačinku si dávám většinou s borůvkami a javorovým sirupem, ale v podstatě můžete použít jakékoliv ovoce, tvaroh, džem, jogurt, čokoládu apod.

vanilkové palačinky s borůvkami

Tip: palačinky jsou nejenom rychlé, ale hlavně nezašpiníte tolik nádobí. Stačí směs promíchat v shakeru společně s mlékem a nemusíte pracně vytvářet těsto.

další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *