whisky sada sklenic
Spolupráce testuje

Whisky sada sklenic pro pravého gentlemana

Jak potěšit chlapa? Přeci skvělým dárkem na Valentýna. Whisky sada sklenic od Forgents.cz udělá radost nejednomu gentlemanovi.

Na internetu jsem objevila Forgents eshop pro gentlemany, který nabízí nespočet originálních dárků právě pro pány. Na eshopu najdete například sadu na leštění obuvi, dárkový set na mokré holení nebo smaltované nádobí. Když jsem viděla nabídku spolupráce, tak jsem eshopu napsala a vybrala si recenzovaný produkt.

whisky sklenice - dárek pro opravdového gentlemana
whisky sklenice – dárek pro opravdového gentlemana

O eshopu:

Eshop Forgents.cz je krásně přehledný – dárky jsou rozděleny do více kategorií podle způsobu použití. Když jsem procházela eshop, našla bych tam dárek snad pro každý typ chlapa. Cestovatele určitě potěší smaltovaný hrnek, miska nebo talíř s dobrodružným popisem, skládací příbor nebo odolné krabičky na svačiny nebo nerezové termosky. Pánům, kteří dbají na svůj vzhled, určitě udělá radost Hygiena sbalená na cesty, Cestovní manikúra nebo například sada na péči o vousy.

printscreen ze stránek Forgents
printscreen ze stránek Forgents

Ale najdete tu i takové kousky jako Sada na péči o tetování nebo Sada na péči o tenisky, takže radost bude mít nejeden rocker. A pokud opravdu nevíte, co, rozhodně neuděláte chybu s některou z nabízených placatek na alkohol. Prost energie sbalená na cesty.

A co jsem vybrala já? No přeci whisky sadu skleniček., kterou Vám rovnou zrecenzuji.

Sada skleniček na whisky

Základní informace:

cena: původně 790 Kč (nyní 490 Kč)
výrobce: Gentlemen´s Hardware
co píše výrobce: „Dvě stylové “whiskovky” s nápisy Half Full a Half Empty.„

sada whisky sklenic od forgents.cz
sada whisky sklenic od forgents.cz

Sabča hodnotí:

Trošku jsem se bála ohledně přepravy skleniček, ale musím uznat, že eshop dokonale zabalil sadu tak, aby nedošlo k jejímu sebemenšímu poškození. Dárková krabička byla zabalena do větší krabice, která byla vyplněná dřevitou výplní, aby v ní menší krabička nelítala při přepravě. Tato velká krabice byla ještě oblepena do bublinek a pak celkově zabalena do papíru. Navíc mě překvapila i rychlost dodání – v pátek eshop forgents.cz odeslal zboží přes Zásilkovnu a v pondělí dopoledne jsem si mohla zásilku vyzvednout.

Whisky sada sklenic pro gentlemany
Whisky sada sklenic pro gentlemany byla dokonale zabalena

Po otevření krabice jsem našla dokonce i děkovný dopis za nákup a informace ohledně hodnocení produktů nebo eshopu. V dopise najdete také možnost sledování eshopu forgents.cz přes sociální sítě. Ale najdete tu i zmínku ohledně blogu eshopu. Ano, eshop má také svůj vlastní blog, kde radí ohledně výběru dárků pro muže, ale zároveň i radí, jak na DIY dárky.

děkovný dopis k nákupu od forgents
děkovný dopis k nákupu od forgents

Samotné skleničky byly zabaleny do dárkové papírové krabičky s nápisy označujícím, o jakou sadu sklenic jde. A také s logem výrobce „Gentlemen´s Hardware Trademark“.

Whisky sklenice od forgents.cz
Whisky sklenice od forgents.cz

Whisky skleničky mají tulipánový tvar s lehce zúženým hrdlem, které jsou velice oblíbené hlavně při degustaci a pití whisky. Díky tvaru sklenice neunikají páry, díky čemuž si můžeme vychutnat aroma samotné whisky.

Každá sklenice má na sobě nápisy – jedna sklenice má půlený nápis „HALF/FULL“ a druhá nápis „HALF/EMPTY“. Skleničky se dobře drží v rukách a nejsou vůbec těžké – na to nejsem od whiskovek zvyklá, ale jde o příjemnou změnu.

whisky sada sklenic obsahuje dva kusy sklenic
whisky sada sklenic half and empty

Takže „na zdraví!“

Znáte eshop Forgents.cz? Líbí se vám jejich netradiční dárky? Co by váš miláček ocenil nejvíce?


Produkt poskytl eshop Forgents.cz (facebook eshopu)

Líbil se ti článek?

další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.